Rozet

buton rozet

ucuz rozet

rozet, buton rozet

rozet marketi, rozet, buton rozet

Veya en çok arananları inceleyin
Plastik Kalem
Organizer
Çakmak
Powerbank
Whatsapp Grup Aboneliği
Email Aboneliği
Akoner A.Ş.
0 533 619 30 49
0
Max Grafik
KATEGORİLER Max Grafik

Ana Değerlerimiz

Ana Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, geniş bir bakış açısıyla değerlendirerek yanıtlamak ve sürekli müşteri odaklı yaşamak stratejimizin ve kültürümüzün bir parçasıdır.

Topluma Saygı

İçinde yaşadığımız toplumun ayrılmaz bir parçası ve katılımcı üyesiyiz. Toplumun ihtiyaçlarına duyarlıyız.

İnsana Saygı

İnsan faktörünün firmamızın başarısının temelini oluşturduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımız arasındaki farklılıkları bir güç kaynağı olarak değerlendiriyor, kurulduğumuz günden beri çalışanlarımıza ve müşterilerimize her koşulda saygı gösteriyor ve değer veriyoruz.

Performans

Performansımızı sürekli geliştirmek için çalışırız. Bir işi yapmaya karar verdiğimizde, o işi mümkün olan en iyi, en doğru, en verimli şekilde ve zamanında tamamlarız. O işi bir dahaki sefere daha iyi yapmanın yollarını ararız.

İşbirliği ve Takım Çalışması

Başarılı bir şirket olmak, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için organizasyonel ve coğrafi sınırları aşarak birlikte çalışmamızın gerekliliğinin farkındayız..

Dürüstlük ve Bütünlük

İnsana önem verir ve sunum kalitemizi arttırmaya yönelik çalışmalarımızda en yüksek etik standartları ve kalite anlayışını ilke ediniriz.

Kalite

Çalışanlarımzın yaptığı her işte ve tüm değerlerimizde kalite esastır. İş yapış yöntemlerimiz ve süreçlerimiz paydaşlarımızın beklentilerinin üzerinde kaliteli sonuçlar almamızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yenilikçilik

Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı, başarımızı, kararlılığımızı, gelişmemizi ve lider konumumuzu sürdürmenin temelidir.

Etik Anlayışımız

Yasalara ve etik kurallara uygun olarak faaliyette bulunmak hiçbir surette ödün verilemeyecek temel sorumluluğumuzdur.

Abone Olun
Veya
0